Kraków, Kraków-Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 377 000 PLN
Powierzchnia
81 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
4

Do sprzedania przestronne mieszkanie o pow. ok 81 m2, znajdujące się na 4 piętrze w kamienicy zlokalizowanej w rejonie ul. Św. Sebastiana na Starym Mieście w Krakowie. Budynek jest w dobrym stanie, wymienione piony, pokrycie dachu, kominy, ładna klatka schodowa.

Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje, okna PCV, na podłogach parkiety. Wystawa okien wsch-zach, z sypialni rosposciera się widok na zamek na Wawelu. Lokal składa się z salonu, sypialni, oddzielnej, dużej, jasnej kuchnize spiżarką, łazienki z WC oraz przedpokoju. Istniej możliwość przearanżowznia wnętrza i uzyskania dodatkowej sypialni. Do mieszkania przynależy piwnica. 
Ogrzewanie oraz cw piec gazowy.

Cena 1 377 000 zł

Kontakt:

Grzegorz Pawlik
lic. nr 16171

tel.: 536 546 100

Biuro Obrotu Nieruchomościami Optimal Investment
ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Prezentacja bezpłatna po uprzednim podpisaniu umowy pośrednictwa.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w

  • Dostępne w okolicy: Plac zabaw, Park, Bar, Przychodnia lekarska, Restauracja, Bank, Apteka, Kościół, Sklep, Fitness
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Grzegorz Pawlik

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik z siedzibą w Krakowie (31-153) przy ul. Szlak 77/222. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu