Kraków, Kraków-Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
426 667 PLN
Powierzchnia
32,57 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2

Do sprzedania kawalerka typu studio o pow. 33 m2, znajdująca się  na 2 piętrze w budynku zlokalizowanym w rejonie Ul. Łobzowskiej. 
Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone, cw - boiler, klimatyzacja. 
Lokal składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. 
Doskonale skomunikowany rejon, ścisłe centrum, bliskość Dworca PKP/PKS, Rynku Głównego, uczelni wyższych, urzędów, biurowców sprawia że jest to doskonała lokalizacja pod wynajem, zarówno długo jak i krótkoterminowy.

Cena 426 667 zł

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt:
Grzegorz Pawlik
Pośrednik Nieruchomości
Lic. nr 16171

Tel.: 536 546 100


Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik
ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem. Prezentacja nieruchomości bezpłatna po wcześniejszym podpisaniu umowy pośrednictwa. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Uczelnia, Przychodnia lekarska, Fitnes, Restauracja, Centrum handlowe, Bank, Basen, Park, Kościół, Szkoła, Przedszkole, Komenda policji, Bazarek, Bar, Apteka
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Grzegorz Pawlik

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik z siedzibą w Krakowie (31-153) przy ul. Szlak 77/222. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu