Tarnów

ul. Krakowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
20 000 PLN
Cena za m2
80 PLN
Powierzchnia
250 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne, Medyczne, Gastronomiczne, Inne
Kaucja
tak
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Idealny
Numer oferty
402/3292/OLW
Lokal Wynajem Tarnów Krakowska

Opis nieruchomości

Do wynajęcia frontowy lokal handlowo-usługowy o pow. 250 m2 znajdujący się na parterze w kamienicy zlokalizowanej przy ul. Krakowskiej w Tarnowie. Budynek reprezentacyjny, w bardzo dobrym stanie. Witryny, ogrzewanie gazowe, klimatyzacja, okablowanie teleinformatyczne. 
Cena 20 000 zł netto +media wg zużycia

Wymagana kaucja.

Kontakt:
Grzegorz Pawlik
Pośrednik Nieruchomości
Lic. nr 16171

Tel.: 536 546 100


Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik
ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem. Prezentacja nieruchomości bezpłatna po wcześniejszym podpisaniu umowy pośrednictwa. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Mapa

Kontakt

Grzegorz Pawlik

Grzegorz Pawlik

Dyrektor

Telefon:
536546100
E-mail:
g.pawlik@optimal-investment.pl
Numer licencji:
16171

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik z siedzibą w Krakowie (31-153) przy ul. Szlak 77/222. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).