Szczawnica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
305 000 PLN
Powierzchnia
1 992 m2

Do sprzedania działka o pow. 1 992 m2  zlokalizowana w Szczawnicy, powiat nowotarski. Działka posiada duży potencjał, rolna, dojazd drogą gminną, piękny widok na góry, lekko nachylona, kształ zbliżony do prostokąta.
 
Cena 305 000 zł

Oferta na wyłączność

Zapraszamy na prezentację oraz do współpracy.

Kontakt:

Grzegorz Pawlik
lic. nr 16171

tel.: 536 546 100

Biuro Obrotu Nieruchomościami Optimal Investment
ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Prezentacja bezpłatna po uprzednim podpisaniu umowy pośrednictwa.  • Ogrodzenie: Brak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Droga dojazdowa: Polna droga
Grzegorz Pawlik

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik z siedzibą w Krakowie (31-153) przy ul. Szlak 77/222. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu