Pałecznica

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
156 000 PLN
Powierzchnia
240 m2
Liczba pokoi
5

Polecam dom w Pałecznicy -koło Proszowic.
Usytuowany na dużej działce o pow. 3945 m2. Działka szeroka na ok.30 metrów. Można ją podzielić na 4 działki. Na 3 postawić nowe domy + ten który jest. Z dwóch stron działki drogi asfaltowe. Przy nich prąd oraz woda miejska. Tak że wjazd może być z 2 stron na działkę.
Dom z 2000 r. przeszedł remont w poprzednim roku. Okolica cicha i spokojna.
Dom został częściowo ocieplony, został wymieniony dach, wymieniona cała instalacja elektryczna, zrobiony duży pokój od strony ogrodu z wyjściem na ogród. 
Poziom +2 został z nieużytkowego poddasza przerobiony na bardzo duży pokój i łazienkę ( pow.90 m2 na tym poziomie ). Łazienka na tym poziomie do wykończenia- podciągnięte wszystkie media do niej.
Ten wielki pokój można podzielić na 2 stawiając ścianki działowe i 2 pary drzwi.
Na poziomie 0 mamy przedpokój, kuchnię jasną, przejściową do pokoju ok. 19 m2. Z przedpokoju  na wprost wejście do łazienki oraz na lewo do dużego salonu ok.48 m2. i schody na poziom 2 oraz do pokoju -1  czyli na poziomie ogrodu.
Z salonu wyjście na ogród ( do zrobienia taras który nie został ukończony ok.30 m2, od str. Wschodniej ).
Z salonu są schody które prowadzą na niższy poziom ( ze względu na ukształtowanie działki od południa poziom niżej jest na poziomie ogrodu).
Tam pow. użytkowa wynosi ok. 43 m2. Została wyremontowana. Są 2 nowe okna oraz drzwi antywłamaniowe którymi wychodzimy do pięknego ogrodu od str. południowej.
Cena podana jest za zamianę. Tyle chce dostać "na rękę " właścicielka przy zamianie.
Jeżeli sprzedaż to cena jest 430 tyś. zł.
Zamiana jaka nas interesuje to mniejszy dom z małą działką lub mieszkanie 3-4 pokoje.
Może być z różnych stron Krakowa. Może być do remontu. Ważny jest dobry dojazd do Krakowa. Busy i autobusy lub kolej. Sprzedająca pracuje w rejonie Rybitw w Krakowie Podgórzu i zależy jej na dobrym dojeździe do pracy ( w ciągu godziny ). Więc chodzi o komunikację częstą i jeżdżącą codziennie. Może być z przesiadką.
Prosimy o propozycje. Może być też mieszkanie w mieście lub poza nim ale przestronne.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Kontakt: Dorota Longa
tel.: 536 546 200
Lic.zaw.5772
Biuro Obrotu Nieruchomościami Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik
ul. Szlak 77/222, 31-153 Kraków
Prezentacja bezpłatna po uprzednim podpisaniu umowy pośrednictwa.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Nasz doradca kredytowy jest do Państwa dyspozycji
 

 • Materiał: Cegła
 • Dach: Blachodachówka
 • Typ okien: PCV, PCV
 • Kształt działki: Prostokąt
 • Ukształtowanie działki: Lekko nachylona
 • Ogrodzenie: Brak
 • Dostępne w okolicy: Sklep, Przychodnia lekarska, Bar, Zabudowa niska, Las, Kościół, Szkoła, Przedszkole
 • Droga dojazdowa: Utwardzona
 • Komunikacja: Bus
 • Ujęcie wody: Miejska
 • Ciepła woda: Bojler
 • Rodzaj kanalizacji: Szambo
 • Rodzaj ogrzewania: Elektryczne
Dorota Longa

Dorota Longa

Pośrednik Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik z siedzibą w Krakowie (31-153) przy ul. Szlak 77/222. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu