Kraków, Kraków-Podgórze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
549 000 PLN
Powierzchnia
97,69 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie o pow. 97,69 m2, znajdujące się na 1 piętrze w domu zlokalizowanym przy ul. Bieżanowskiej, Podgórze.
Mieszkanie jest wydzielone, posiada osobne KW. Obejmuje ono całe piętro, które jest dostępne z klatki schodowej. Istnieje możliwość powiększenia mieszkania o przynależną część poddasza tj. o około 41,75m2 (po podłodze), co pozwoli na wydzielenie 2 dodatkowych pokoi. Mieszkanie można również w prosty sposób podzielić na 2 lub 3 oddzielne mieszkania - w galerii przedstawiamy możliwe koncepcje. Dla mieszkania zostały wydane dodatkowe warunki prądowe dające możliwość założenia 5 osobnych liczników.

Mieszkanie składa się z 4 osobnych pokoi, kuchni, łazienki, 2 korytarzy. Z pokoju środkowego jest dostępny balkon ok 4m2. Okna z mieszkania wychodzą na ulicę i podwórko.
Do mieszkania przynależy 50% poddasza znajdującego się nad przedmiotowym mieszkaniem - jest to 41,75 m2, a także część piwnicy w poziomie -1, której metraż to: 25,87m2, (3 pomieszczenia) oraz garaż na działce.

Mieszkanie jest w stanie do remontu, ogrzewanie oraz cw piec gazowy. Atutem mieszkania jest przynależny duży prywatny ogród o powierzchni ok 250m2 - do własnego użytkowania.

W pobliżu liczne udogodnienia, sklepy, komunikacja miejska (tramwaj, autobus)

CENA mieszkania to 569 000 zł
CENA PROMOCYJNA obowiązująca do końca lutego 2023 i wynosi 549.000zł.
Warunkiem uzyskania ceny promocyjnej jest podpisanie umowy rezerwacyjnej i przedwstępnej oraz wpłata 200.000 zł do 28 lutego 2023.

Kontakt:

Grzegorz Pawlik
lic. nr 16171

tel.: 536 546 100

Biuro Obrotu Nieruchomościami Optimal Investment
ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Prezentacja bezpłatna po uprzednim podpisaniu umowy pośrednictwa.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego

  • Dostępne w okolicy: Kościół, Apteka, Sklep, Przychodnia lekarska, Szkoła, Przedszkole, Park, Plac zabaw, Bank, Fitnes
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj
Grzegorz Pawlik

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik z siedzibą w Krakowie (31-153) przy ul. Szlak 77/222. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu