Kraków, Kraków-Podgórze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
660 000 PLN
Powierzchnia
44 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
3

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,88 m2, znajdujące się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku. Budynek z 2008 r. zlokalizowany przy ul. Borkowskiej w Krakowie, dzielnica Kliny.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, z którego jest wyjście na balkon, sypialni oraz łazienki z wc, do mieszkania przynależy również duże pomieszczenie gospodarcze o pow. 11,06 m2.
Lokal jasny, wykończony w wysokim standardzie oraz urządzony ze smakiem. Ogrzewanie oraz cw kotłownia wspólna dla budynku. Wokół dużo zieleni, w pobliżu Park Marka i Doroty, dobrze skomunikowana okolica. 

Czynsz do admin budynku ( w tym woda, woda ciepła, ogrzewanie, śmieci, utrzymanie części wspólnych) 541,45 zł, FR 192,29 zł

Cena 660 000 zł

Zapraszamy na prezentację


Oferta na zasadach wyłączności


Kontakt:

Grzegorz Pawlik
lic. nr 16171

tel.: 536 546 100

Optimal Investment 
Szlak 77/222
31-153 Kraków


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających i wynajmujących. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Prezentacja bezpłatna po uprzednim podpisaniu umowy pośrednictwa.


Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

  • Dostępne w okolicy: Szkoła, Park, Plac zabaw, Sklep, Przedszkole
  • Komunikacja: Autobus
Grzegorz Pawlik

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik z siedzibą w Krakowie (31-153) przy ul. Szlak 77/222. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu