Kraków

Kraków-Śródmieście, ul. Józefa Dietla

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
507 360 PLN
Cena za m2
11 834,85 PLN
Powierzchnia
42,87 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Widna
Rynek
Pierwotny
Rok budowy
2022
Stan nieruchomości
Do wykończenia
Dostępne od
2022-03-14
Numer oferty
3047/3292/OMS

Opis nieruchomości

Chcesz mieszkać na Kazimierzu i z okna widzieć Wawel ? Na spacer z psem chodzić na bulwary wzdłuż Wisły ? Zainwestować w mieszkanie pod wynajem ?
50 metrów pd domu mieć przystanki tramwajowe i autobusowe ?
Polecam Ci mieszkanie na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Dietla. Powstało tam 6 nowych mieszkań z własnym ogrzewaniem gazowym i niskimi opłatami na utrzymanie mieszkania.Klimatyzacja własna do każdego mieszkania.
Mieszkania sprzedawane na fakturę więc nie trzeba płacić 2 % PCC przy zakupie.
Proponowane mieszkanie nr. M 6 o pow. 42,82 m 2. Dla tego mieszkania architekt przygotował kilka możliwości aranżacji. Mieszkanie ładnie doświetlone. Okna na Pd. i Zachód.
Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa z pieca 2-obiegowego.
Mieszkania gotowe do sprzedaży.
Zapraszam na prezentację.
Kontakt: Dorota Longa
tel.: 536 546 200
Lic.zaw.5772
Biuro Obrotu Nieruchomościami Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik
ul. Szlak 77/222, 31-153 Kraków
Prezentacja bezpłatna po uprzednim podpisaniu umowy pośrednictwa.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.
Nasz doradca kredytowy jest do Państwa dyspozycji

Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Restauracja, Bank, Plac zabaw, Park, Kościół, Hala sportowa, Centrum handlowe, Szkoła, Rzeka, Przedszkole, Sklep, Żłobek, Przychodnia lekarska, Uczelnia, Przystań, Bar, Apteka, Komenda policji
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Bus

Mapa

Kontakt

Dorota Longa

Dorota Longa

Pośrednik Nieruchomości

Telefon:
536546200
E-mail:
d.longa@optimal-investment.pl
Numer licencji:
5772

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik z siedzibą w Krakowie (31-153) przy ul. Szlak 77/222. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).