Kraków, Kraków-Krowodrza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
532 000 PLN
Powierzchnia
32 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 32 m2 znajdujące się na 1 piętrze, w nowoczesnym bloku. Budynek zlokalizowany przy ul. Wybickiego, dzielnica Krowodrza w Krakowie. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi (salon z balkonem, sypialnia), aneksu kuchennego w przedpokoju, łazienki z prysznicem i toaletą. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, ogrzewanie i cw miejskie. Dobra lokalizacja, znakomicie skomunikowany rejon oraz świetne warunki. Dostępne od grudnia. Dla zainteresowanych zapraszam do kontaktu. 


Cena 532 000 zł
Garaż ( w budynku) 60 000 zł

Opłaty miesięczne średnio 529 zł (w tym woda, ogrzewanie, śmieci)

Oferta na wyłączność

Kontakt:

Grzegorz Pawlik
lic. nr 16171

tel.: 536 546 100

Biuro Obrotu Nieruchomościami Optimal Investment
ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej zakupem.
Prezentacja bezpłatna po uprzednim podpisaniu umowy pośrednictwa.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Bank, Park, Fitnes, Restauracja, Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Przedszkole, Szkoła, Plac zabaw
  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
Grzegorz Pawlik

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik z siedzibą w Krakowie (31-153) przy ul. Szlak 77/222. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu