Wieliczka

Lekarka, ul. Politechniczna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Cena za m2
7 937,77 PLN
Powierzchnia
25,07 m2
Liczba pokoi
1
Liczba pięter
2
Typ kuchni
Oddzielna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2020
Stan nieruchomości
Idealny
Czynsz administracyjny
50 PLN
Dostępne od
2021-01-22
Numer oferty
2959/3292/OMS
Mieszkanie Sprzedaż Wieliczka Lekarka Politechniczna

Opis nieruchomości

Wieliczka os. Lekarka rej.ul. Politechnicznej.
Polecam piękne nowe mieszkania w wyremontowanej willi podzielonej na 11 mieszkań. Teren ogrodzony. Budynek i mieszkania świeżo po generalnym remoncie. Mieszkania wyposażone całkowicie poza szafami i komodami. Do każdego mieszkania dociągnięta instalacja internetowa oraz telewizyjna. Na dachu nowa antena do telewizji naziemnej.

Mieszkanie nr.4 mieści się na niskim parterze. Na powierzchnię 25,07 m2 składa się przedpokój, pokój, kuchnia i całkowicie wyposażona łazienka. W kuchni  mała pralka automatyczna na 4 kg.wsadu. Ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu. W łazience ręcznikowiec.
Mieszkanie w cenie 225 tyś zł.

Można kupić miejsce parkingowe na terenie ogrodzonym w cenie 10 tyś złotych.
W odległości 5 min. spacerem pętla autobusowa oraz sklep Lewiatan, apteka, bar. Hotel Solny.
Ogrzewanie mieszkań oraz ciepłej wody użytkowej z kotłowni gazowej w budynku.
Zapraszam serdecznie.
Kontakt: Dorota Longa
tel.: 536 546 200
Lic.zaw.5772
Biuro Obrotu Nieruchomościami Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik
31-153 Kraków,
ul. Szlak 77/222
Prezentacja bezpłatna po uprzednim podpisaniu umowy pośrednictwa.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.

Parametry dodatkowe

  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Sklep, Przychodnia lekarska, Park, Plac zabaw, Szkoła, Przedszkole, Apteka, Żłobek, Kościół, Zabudowa niska, Restauracja, Centrum handlowe, Basen
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Dorota Longa

Dorota Longa

Pośrednik Nieruchomości

Telefon:
536546200
E-mail:
d.longa@optimal-investment.pl
Numer licencji:
5772

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik z siedzibą w Krakowie (31-153) przy ul. Szlak 77/222. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).