Kraków

Kraków-Podgórze, ul. Kolejarzy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
188 000 PLN
Cena za m2
8 000 PLN
Powierzchnia
23,50 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1995
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Czynsz administracyjny
48 PLN
Dostępne od
2022-04-04
Numer oferty
3060/3292/OMS

Opis nieruchomości

Polecam mieszkanie w budynku czterokondygnacyjnym w którym będzie 16 mieszkań. Okolica spokojna, zielona i z niską zabudową.
Budynek po generalnym remoncie. Nowe wszystkie instalacje, dach, elewacja. 6 mieszkań z balkonami, 3 mieszkania 2-pokojowe. 1 mieszkanie z ogródkiem.
Sprzedaż w stanie deweloperskim podwyższonym: gładzie na ścianach,ściany wymalowane na biało,parapety z aglomarmuru.
Do ul. Zakopianka gdzie są przystanki autobusów miejskich 100 metrów. Tyle samo do Szybkiej Kolei Miejskiej która zapewnia dojazd do Dworca Głównego w 15 minut.
Tereny rekreacyjne w pobliżu - Las Borkowski i Park Maćka i Doroty.

Mieszkanie M2 mieści się na parterze. Powierzchnia mieszkania 23,20 m2. Do mieszkania będzie przynależał mały ogród. Wejście z zewnątrz-nie z mieszkania.

Ogrzewanie i ciepła woda z kotłowni gazowej w budynku.
W mieszkaniach nie ma gazu. Niskie koszty utrzymania - 2 zł od 1 m2 plus media wg.zużycia. Każde mieszkanie będzie mieć opomiarowane: wodę ciepłą,zimną,ogrzewanie oraz prąd.
Zakup za gotówkę. Udziały ze wskazaniem-można porównać do mieszkań spółdzielczych.
Zapraszam na prezentację.

Kontakt: Dorota Longa
tel.: 536 546 200
Lic.zaw.5772
Biuro Obrotu Nieruchomościami Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik
ul. Szlak 77/222, 31-153 Kraków
Prezentacja bezpłatna po uprzednim podpisaniu umowy pośrednictwa.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem.

Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Las, Park, Hala sportowa, Plac zabaw, Bar, Kościół, Apteka, Zabudowa niska, Bank, Centrum handlowe, Restauracja, Przedszkole, Szkoła, Sklep, Żłobek, Przychodnia lekarska
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska

Mapa

Kontakt

Dorota Longa

Dorota Longa

Pośrednik Nieruchomości

Telefon:
536546200
E-mail:
d.longa@optimal-investment.pl
Numer licencji:
5772

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik z siedzibą w Krakowie (31-153) przy ul. Szlak 77/222. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).