Kraków, Kraków-Nowa Huta

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
499 000 PLN
Powierzchnia
306 m2

Szukasz działki pod swoją firmę ? Polecam niedużą ale w super miejscu działkę w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Centrum Nowej Huty oznaczona symbolem U13.1
Czyli teren przeznaczony na zabudowę Usługową lub Mieszkaniowo-Usługową.
Działka ma kształt zbliżony do trapezu. 70 metrów do skrzyżowania ulic: J. Pawła II/ Ptaszyckiego/ Bulwarowej i Klasztornej. Działka przylega do ul. Klasztornej.
Komunikacja miejska : Tramwaje nr.10 i 16 oraz autobusy: 123, 149, 163, 174 oraz 642.
Zapraszam na prezentację.
Dorota Longa
lic.zaw.5772.
Optimal-Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik
Kraków ul. Szlak 77/222

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Wysokość zabudowy: 11
  • Procent możliwej zabudowy: 50
  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Tereny produkcyjno-usługowe
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Bar, Kościół, Hala sportowa, Rzeka, Las, Szpital, Przedszkole, Szkoła, Bank, Fitnes, Restauracja, Kort tenisowy, Basen
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Bus, Tramwaj, Autobus
Dorota Longa

Dorota Longa

Pośrednik Nieruchomości

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik z siedzibą w Krakowie (31-153) przy ul. Szlak 77/222. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).
 

Najlepsze oferty w jednym miejscu