Tarnów

ul. Krakowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 600 000 PLN
Cena za m2
973,83 PLN
Powierzchnia działki
1 643 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Prąd
Tak
Gaz
Tak
CO Miejskie
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Numer oferty
152/3292/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka o pow. 1643 m2 znajdująca się w rejonie ul. Krakowskiej, Narutowicza w Tarnowie. Kształt zbliżony do prostokąta, aktualna WZ na około 2000 PUM. Wszystkie media, wjazd bezpośredni z drogi głównej. 
Ścisłe centrum, doskonale skomunikowany rejon, pełna infrastruktura. Okazja dla inwestora. 

Cena 1 600 000 zł ( nie ma VATu)

Kontakt:
Grzegorz Pawlik
Pośrednik Nieruchomości
Lic. nr 16171

Tel.: 536 546 100


Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik
ul. Szlak 77/222
31-153 Kraków


Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem. Prezentacja nieruchomości bezpłatna po wcześniejszym podpisaniu umowy pośrednictwa. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

Parametry dodatkowe

  • Ogrodzenie: Mieszane
  • Wydane warunki zabudowy: Tak
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Bank, Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Komenda policji, Bar, Kościół, Plac zabaw, Restauracja, Park, Szkoła, Przedszkole
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Bus, PKS, Kolej, Autobus

Mapa

Kontakt

Grzegorz Pawlik

Grzegorz Pawlik

Dyrektor

Telefon:
536546100
E-mail:
g.pawlik@optimal-investment.pl
Numer licencji:
16171

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Biuro Nieruchomości Optimal Investment Paulina Wojciechowska-Pawlik z siedzibą w Krakowie (31-153) przy ul. Szlak 77/222. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).